Metamorfoza Pani Natalii - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Nowy Sącz
Umów się na wizytę

Metamorfoza Pani Natalii

Kochani dzisiaj chwalimy się efektami jakie osiągnęła nasza pacjentka pod okiem dietetyk Patrycji Szewczyk 😍

Nasza bohaterka osiągnęła satysfakcjonujące efekty:

✅ – 8 kg mniej

✅ – 47 cm w obwodach

✅ poprawa nawodnienia z 52,2% na 56,4%

✅ lepsze samopoczucie

Zachęcamy do przeczytania krótkiego wywiadu 👇

Co skłoniło Panią do rozpoczęcia diety i skorzystania z usług dietetyka Projekt Zdrowie?

Kilka czynników złożyło się na decyzję o podjęciu kuracji m.in. styl życia, problemy z cerą, kompleksy związane z wyglądem ciała mimo młodego wieku.

Jak wyglądało żywienie podczas kuracji?

Miałam ustalone 5 posiłków dziennie, dbałam o ich regularność oraz odpowiednią kompozycję, tak aby były pełnowartościowe. Zaczęłam zwracać uwagę na ilość wypijanej wody, zamieniłam produkty z jasnej mąki na pełnoziarniste. Proponowane posiłki były różnorodne, ciekawe i lekkie, ale sycące. Starałam się eksperymentować z jedzeniem, więc przy okazji odkryłam wiele ciekawych i zdrowych przepisów.

Czy napotkała Pani jakieś trudności? Jeśli tak, to jakie i jak sobie Pani z nimi poradziła?

Największym wyzwaniem były spotkania/imprezy ze znajomymi, które zazwyczaj obfitowały w rożnego rodzaju niezdrowe, wysokokaloryczne przekąski. Gdy wiedziałam, ze szykuje się taki dzień to starałam się nie jeść kolacji i pozwolić sobie na małe co nieco, ale w granicach rozsądku oczywiście 😊

Jak wygląda teraz Pani odżywianie, gdy zakończyła Pani współpracę z dietetykiem?

Staram się jeść dalej pełnowartościowe posiłki dbając o ich regularność. Podczas kuracji zmieniłam nawyki żywieniowe tak wiec stało się to teraz moim stylem życia.

Jeśli miałaby Pani dać radę osobom, które zastanawiają się nad skorzystaniem z pomocy dietetyka Projekt Zdrowie, to jakby ona brzmiała?

Nie poddawać się i być cierpliwym. Nawet jak waga nie będzie pokazywała niższych wartości, mimo deficytu, to nie przejmować się tym, ponieważ w końcu ona ruszy. Też nie być zbyt krytycznym dla siebie, lepiej powoli, ale z głową!

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy